Home » ГОЛОВНА

ГОЛОВНА

Нове на нашому сайті: записи вебінарів, які допоможуть бути сучасним учителем!

 

Вітаємо Вас на нашому сайті “Навчання в стилі Start Up”! стартап

Чому Start Up?

Start-up (англ. стартувати, запускати) – це компанія (проект), створена зовсім недавно (можливо, ще не зареєстрована офіційно, але серйозно планує стати офіційною), що ґрунтується на основі інновацій (інноваційних технологій). Стартап може відноситись до будь-якої сфери діяльності, в тому числі й освіти.

Сьогодні стартапами також називають всі інтернет-проекти (сайти), які відрізняються від інших певною інноваційною «родзинкою».

Родзинкою нашого сайту є втілення ідеї:

“ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ ДЛЯ ВСІХ І ДЛЯ КОЖНОГО”

Всі мають право на легке та радісне, захоплююче та надихаюче, креативне та сучасне навчання. Кожний має право на самостійне  визначення – що вчити, як вчити, для чого вчитись. Всі мають право на вільний вибір інноваційних навчальних ресурсів.


4 коментарі

 1. Olena сказав:

  Дякую за інформацію, натхнення й бажання рухатися вперед, досягати нових висот!

  • admin сказав:

   Дякуємо за приємні слова. Наша мета: надихнути! Якщо будуть запитання, звертайтесь.

 2. Наталія сказав:

  Щиро дякую за можливість почерпнути щось нове для себе. Обов’язково спробую на практиці. Бажаю нових ідей, креативу, творчого зростання1

 3. Світлана сказав:

  Сьогодні випадково натрапила на Ваш сайт. Дуже цікаво. Багато корисної інформації. Переглядаючи, одну за одною публікацію, поглиблювала свої знання про інноваційні технологіі. Читаючи про мавп, бачила себе і багатьох інших учителів, які не можуть жити без шкільного життя і ввесь час носять на собі мавпочок. Дуже дякую, що Ви є. Чекаю нових повідомлень та матеріалів. Натхнення Вам та творчих успіхів!

Leave a comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Поділись з друзями